Pytanie:
Skąd mogę pobrać bardzo długie nagłówki
Hamish Currie
2009-11-18 13:04:32 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Niedawno kupiłem Sparkfun Protoboard, który chcę umieścić nad osłoną Ethernet. (Mam 2 różne osłony sieci Ethernet, jedną Arduino i osłonę seeed studio enc28j60.)

Problem polega na tym, że jeśli używam dostarczonych nagłówków lub nawet dłuższego „nagłówka Arduino Stackable”, to magjack z osłony Ethernet poniżej styka się z protoboardem. Dzieje się to przed dodaniem komponentów z przodu płytki, podejrzewam, że jeśli przylutuję te w nagłówku, nawet nie uzyskają niezawodnego kontaktu.

Więc chciałbym zaopatrzyć się w bardzo długie nagłówki , albo mężczyzna-mężczyzna, albo mężczyzna-kobieta będą w porządku. Zauważyłem, że osłona Ethernet Arduino ma bardzo długie nagłówki - czy ktoś wie, skąd wziąć te lub inne nagłówki o długości 1,5 cm?

Byłoby wspaniale, gdyby dostawca miał rozsądną stawkę za wysyłkę do Australii, ale wezmę wszystko, co mogę. :) Szukałem do tej pory farnella bez powodzenia, ale liczba produktów jest nieco oszałamiająca, więc jest szansa, że ​​przeoczyłem idealny nagłówek.

Sześć odpowiedzi:
#1
+7
JohnC
2009-11-18 15:28:34 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Używam drugiego zestawu długich nagłówków, wpycham je na kartę Ethernet, a następnie wsuwam do nich protokół.

Cześć JohnC, to dobry pomysł. Użyję tego, jeśli nie mogę uzyskać dłuższych nagłówków.
#2
+3
Amos
2009-11-18 14:58:08 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Czy to coś, o czym miałeś na myśli, czy nadal potrzebujesz dłuższych? Wydaje się, że mają też inne opcje. Szukałem nagłówków w witrynie, które znajdowały się na drugiej stronie.

Cześć Amos, szukam jeszcze dłużej niż te. Piny na nich mają długość 10 mm - jednak piny na osłonie sieci Ethernet mają długość 15 mm.
littlebirdceo i mad_z, którzy są administratorami witryny, pracują dla Little Bird Electronics w Sidney, skąd mam ten link, może uda im się coś dla ciebie znaleźć.
Littlebirdceo i mad_z nie są już administratorami od czasu przejścia na SE 2.0.
Opublikowałem to ponad 12 miesięcy temu, kiedy jeszcze byli, czy potrzebujesz mnie usunąć / edytować komentarz, aby go zaktualizować. Sprawdzanie każdego posta lub komentarza na tej stronie może zająć trochę czasu.
#3
+3
davr
2009-11-18 23:31:16 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Digikey ma wiele różnych rozmiarów. Oto naprawdę bardzo długi: SAM1067-50-ND (choć nie do końca tani, 18 USD za 10 sztuk, z 50 pinami każdy)

long header
(źródło: davr.org)

Nie mam jednak pojęcia o polityce Digikey dotyczącej wysyłki do Australii, ale jest to całkiem rozsądna cena za USA.

Myślę, że lepiej byłoby przyjrzeć się ich stronie [board stackers] (http://search.digikey.com/scripts/DkSearch/dksus.dll?Cat=1442852). Zasadniczo to samo, ale (zwykle) z dwoma paskami izolacyjnymi z pewną przestrzenią między nimi. Używamy około 1 "50-pozycyjnych nagłówków na niektórych kartach przekaźników w pracy i są one uciążliwe, ponieważ końce zawsze wyginają się z wyrównania.
#4
+2
russ_hensel
2009-11-19 02:12:14 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Czy te są wystarczająco długie:

Podczas jednej pracy ratunkowej znalazłem kilka „dwustronnych” nagłówków, długie szpilki na obu końcach. Mogą być bardzo przydatne, ponieważ po ich podłączeniu mogą służyć do podłączenia żeńskich złączy (takich jak te na kablach dysku twardego (ale tylko z jednej strony) do płyty. Część trudna do znalezienia. Ale poczekaj, możesz przylutuj dwa zwykłe nagłówki tyłem do siebie.

http://www.opencircuits.com/Solderless_protoboard#More_Tips

#5
+1
mikeselectricstuff
2010-12-17 02:11:14 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Samtec stwórz każdy rodzaj nagłówka, jaki możesz sobie wyobrazić, i miej bardzo dobry przykładowy serwis

#6
  0
Pete Rudenko
2014-08-31 23:48:10 UTC
view on stackexchange narkive permalink

W serwisie eBay użyj kryteriów wyszukiwania „Nagłówki Arduino 15 mm” ... Otrzymasz około 16 wpisów w bardzo przystępnej cenie z bezpłatną wysyłką ... Mają 10 sztuk i 100 sztuk dla 10 8 i 6 pinowych nagłówków. ..Jeśli używasz ICSP, wytnij & podwójnie lub kup 2 rzędy 5 sztuk - 2 x 18 zestawów, które będziesz musiał wyciąć 3 zestawy szpilek, poświęcając 1 lub 2 szpilki pomiędzy nimi i bądź ostrożny na jakiej wysokości je przylutujesz, aby dokładnie pasowały do ​​innych wysokości ... Zauważyłem też, że nowe z Arduino mają nadruk na bokach ... Wszystkie piny są indywidualnie identyfikowane ... WSPANIA ...! Arduino powinno dodać kilkanaście nowych produktów ... Te 15-milimetrowe zestawy nagłówków z etykietami, UNO R3, Due, Tre, Mega, Pi, itp ...

fyi.Pytania dotyczące pozyskiwania nie są na temat w EE.SE.Ten stary pozostał otwarty tak długo, jak długo to robił, ponieważ standardy były bardziej rozluźnione, gdy pierwotnie został opublikowany.


To pytanie i odpowiedź zostało automatycznie przetłumaczone z języka angielskiego.Oryginalna treść jest dostępna na stackexchange, za co dziękujemy za licencję cc by-sa 2.0, w ramach której jest rozpowszechniana.
Loading...